tänavaorienteerumine TUNNE OMA KODUKANTI

Emmaste 9.-22.aprill 2021

Kärdla VII 16.-22.aprill 2021

Ülesandeks on jalgsi, jalgrattaga või tõukerattaga läbida kaardile märgitud kontrollpunkte ja leida nendest vastused esitatud küsimustele. Vajalikud on kaart, küsimuste leht ning pliiats. Kaardi võib ise välja trükkida või vaadata telefonist.

Emmaste kaart ja Emmaste küsimused. Emmaste vastuste sisestamine. Ettevaatus maantee ületamisel! Punktis 44 ei ole enam heina(?)palle :)

Kärdla VII kaart ja küsimused koos. Kärdla vastuste sisestamine. NB! Kärdlas sel korral kindlas järjekorras punktide läbimine!

Stardikoht on kaardile märgitud punase kolmnurgaga, kontrollpunktid punase rõngaga. Vastuse leiate punktirõnga keskkohast. Vastus võib olla numbriline või sõnaline või nende kombinatsioon. Mõni vastus on kergesti leitav ja teine vajab natuke mõtlemist. Maastikul ehk linnas ei ole punktikohad tähistatud.

Võite läbida ühekorraga kõik punktid või jagada ülesande osadeks.

Võite pidada ka kaaslastega võistluse, et kes kogub rohkem punkte teatud aja jooksul, näiteks ühe tunniga. Sellisel juhul võite punktiarvestust pidada nii õigete vastuste arvu järgi või ka õigete vastuste väärtuspunktide järgi (nt punkt 11 annab 11 punkti ja punkt 41 annab 41 punkti).

Liikuda on lubatud jalutades, kõndides, joostes, jalgrattaga, tõukerattaga või muu kondimootoriga.

NB! Keelatud on läbida hoove (kaardil oliivrohelist värvi), ületada jõge mujalt kui üle sildade!
Igaüks liigub tänavatel omal vastutusel!

Kuni neljapäeva õhtul kella 21ni saate enda saadud vastused sisestada küsimuste lehel toodud lingi kaudu.

Õiged vastused ning nende andnute statistika avaldatakse reede hommikul kella 11 paiku Hiiumaa Spordikooli kodulehel ja FB lehel.

Uued kodukandi avastamised juba uuel nädalal!