Mängude maja jõusaali koormuse jälgimiseks kasutame broneerimistabelit.
Treeningsoovi korral vali endale sobiv ajavahemik ning vabade kohtade olemasolul trüki nimi tabelisse.
Kehtib Ausa Mängu põhimõte, muuhulgas ei ole lubatud valida kahte aega samale päevale ega juba olemas olevate nimede muutmine. Loodame kasutajate mõistvale suhtumisele!
Iga treenija puhastab enda järel kasutatud vahendid.
Mängudemaja sulgemise hetkel kehtinud kuu ja 10 korra kaardid pikenevad suletud aja võrra.
Oleme avatud E-R 16-21

- - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - -
Jõusaali pääsevad spordikooli õpilased tasuta (va kabe) alates 14. eluaastast koos treeneriga, 16.eluaastast alates ka iseseisvalt. Erandid kokkuleppel direktor Elo Sauega.

Administraatorid on Hillar Pikk ja Janno Liit.

Jõusaali hinnakiri:
- ühe korra pääse: 2€/ õpilane; 4€/täiskasvanu
- kuukaart: 15€/õpilane; 25€/täiskasvanu
- 10 korra kaart (kehtib 2 kuud väljastamisest): 15€/õpilane; 25€/täiskasvanu

Jõusaali teenuseid on perekaardi omanikel võimalik kasutada soodushinnaga. Perekaart on lasterikkale perele väljastatav magnetkaart, millega on võimalik osa saada erinevatest teenustest ja toodetest parematel tingimustel. Perekaarti on võimalik taotleda kõikidel peredel, kus lapsi on kasvamas kolm ja enam.  Info soodustuste ja perekaardi kohta SIIT.

*Mängude Maja asukoht: Nuutri 21, Kärdla