Erialad ja treenerid

         VÕRKPALL
Poiste võrkpall
Treener Ülari Kaibald

tel: 5051709
e-post: ylarikaibald@gmail.com
sünnipäev: 29. aprill
treeneri kategooria: EKR 5

Tütarlaste võrkpall
Treener Marge Vähter
tel: 53455339
e-post: marge.vahter@gmail.com
sünnipäev: 11. detsember
treeneri kategooria: EKR 5

Treener Kristi Linkov
tel: 5184300
e-post: kristi.linkov@hiiumaa.ee
sünnipäev: 25. oktoober
treeneri kategooria: EKR 5

KORVPALL
Treener Koit Kalmus
tel: 5237475
e-post: koitgmk@gmail.com
sünnipäev: 9.september
treeneri kategooria: -


Treener: Risto Merimaa
tel: 5620 8599
e-post:  risto.merimaa.001@mail.ee
sünnipäev: 13.august
treeneri kategooria: -

ORIENTEERUMINE
Treener Anu Saue
tel: 53444764
e-post: anusaue12@gmail.com
sünnipäev: 21. veebruar
treeneri kategooria: EKR 3


Treener Kristi Heilman
tel: 56619622
e-post: kristi.heilman@mail.ee
sünnipäev: 6. veebruar
treeneri kategooria: EKR 5

KERGEJÕUSTIK
Treener Häli-Herta Haavapuu
tel: 5373 6986
e-post: haavapuu@gmail.com
sünnipäev: 6. märts
treeneri kategooria: omandamisel


ÜKE
Treener Anneli Ilumets
tel: 527 9419
e-post: ilumets.anneli@gmail.com
sünnipäev: 27. oktoober
treeneri kategooria: kehakultuurialane kõrgharidus

        JALGPALL
Treener ja noortetöö juht Mario Degtjov
tel: 53306080
e-post: mariodegtjov@gmail.com
sünnipäev: 28. märts
treeneri kategooria: EKR 5


Treener Georg Linkov
tel: 56483426
e-post: georglinkovsenior@gmail.com
sünnipäev: 31. detsember
treeneri kategooria: EKR 4


Treener Tanel Klee
tel: 56663098
e-post: tanelklee@gmail.com
sünnipäev: 30.märts
treeneri kategooria: EKR 4


Abitreener Jaanus Sõmer
tel: 53039651
e-post:
sünnipäev: 18. juuni
treeneri kategooria: puudub


Abitreener: Holger Sepma
tel:
e-post:
sünnipäev: 29. mai
treeneri kategooria: puudub

        JÕUSAAL
Treener Siret Tara 
tel: 56974761
e-post: siret.tara@gmail.com
sünnipäev: 11. oktoober
treeneri kategooria: EKR 4

KABE
Treener Raivo Rist
tel: 56502575
e-post: raivo.rist@mail.ee
sünnipäev: 6. aprill


PURJETAMINE
Treener Anni Rätsep
tel: 58377158
e-post: rtsepanni@gmail.com
sünnipäev: 5. märts
treenerikategooria: EKR 3

PURJELAUD
Treener Boris Ljubtšenko
tel: 58087478
e-post: bo.artbrush@gmail.com
sünnipäev: 20. august
treeneri kategooria: omandamisel

RATSUTAMINE
Treener Teele Talts
tel: 59016083
e-post: teele.talts@hiiumaa.ee
sünnipäev: 14.detsember
treeneri kategooria: EKR 3