Erialad ja treenerid


VÕRKPALL
Poiste võrkpall
Treener Ülari Kaibald
tel: 5051709
e-post: ylarikaibald@gmail.com
sünnipäev: 29. aprill
treeneri kategooria: EKR 5

Tütarlaste võrkpall
Treener Marge Vähter
tel: 53455339
e-post: marge.vahter@gmail.com
sünnipäev: 11. detsember
treeneri kategooria: EKR 4

Treener Kristi Linkov
tel: 5184300
e-post: kristi.linkov@hiiumaa.ee
sünnipäev: 25. oktoober
treeneri kategooria: EKR 4


KORVPALL
Treener Koit Kalmus
tel: 5237475
e-post: koitgmk@gmail.com
sünnipäev: 9.september
treeneri kategooria: -

ORIENTEERUMINE
Treener Anu Saue
tel: 53444764
e-post: anusaue12@gmail.com
sünnipäev: 21. veebruar
treeneri kategooria: EKR 3

Treener Kristi Heilman
tel: 56619622
e-post: kristi.heilman@mail.ee
sünnipäev: 6. veebruar
treeneri kategooria: EKR 5

KERGEJÕUSTIK
Treener Toivo Pruul
tel: 56991011
e-post: kjkhiiker@gmail.com
sünnipäev: 24. oktoober
treeneri kategooria: EKR 6


ÜKE
Treener Anneli Ilumets
tel: 527 9419
e-post: ilumets.anneli@gmail.com
sünnipäev: 27. oktoober
treeneri kategooria: kehakultuurialane kõrgharidus 


JALGPALL
Treener Mario Degtjov
tel: 53306080
e-post: mariodegtjov@gmail.com
sünnipäev: 28. märts
treeneri kategooria: EKR 5

Treener Tanel Lips
tel: 53493386
e-post: tanel.lips@gmail.com
sünnipäev: 11. veebruar
treeneri kategooria: EKR 4


Treener Georg Linkov
tel: 56483426
e-post: georglinkovsenior@gmail.com
sünnipäev: 31. detsember
treeneri kategooria: EKR4


Treener Rando Suuster
tel: 56966266
e-post: randos2015@gmail.com
sünnipäev: 6. aprill
treeneri kategooria: EKR3


JÕUSAAL
Treener Siret Tara 
tel: 56974761
e-post: siret.tara@gmail.com
sünnipäev: 11. oktoober
treeneri kategooria: EKR 4

        KABE
           Treener Raivo Rist
           tel: 56502575
           e-post: raivo.rist@mail.ee
           sünnipäev: 6. aprill

                                          
                             PURJETAMINE
                                           Treener Anni Rätsep
                                                              tel: 58377158
                                           e-post: rtsepanni@gmail.com
                                           sünnipäev: 5. märts
                                           treenerikategooria: omandamisel

PURJELAUD
Treener Boris Ljubtšenko
tel: 58087478
e-post: bo.artbrush@gmail.com
sünnipäev: 20. august
treeneri kategooria: omandamisel

                                           
RATSUTAMINE
                                           Treener Teele Talts
                                           tel: 59016083
                                           e-post: teele.talts@hiiumaa.ee
                                           sünnipäev: 14.detsember
                                           treeneri kategooria: omandamisel