Spordikooli treeningutele registreerimine
Enne treeningrühma ametlikku registreerimist soovitame võtta huvi pakkuva rühma treeneriga ühendust ning täpsustada treeningute kord ning ajad!

Alates 2021.aastast toimub Spordikooli astumine  ja treeningutele registreerumine Hiiumaa huvihariduse registri kaudu. https://hiiumaa.huviregister.ee/index.php?teema=ringivalik
Keskkonda saab sisse saab logida kasutades ID-kaarti, mobiil-ID, Smart-ID. Juhised registri täitmiseks siin.

Juhendvideo Huvihariduse registriga alustamisest - on vaadatav siit .
Kui laps on treeningutel juba osalenud ja treener on ta lisanud rühma, siis lapsevanem peab lapse rühma kinnitama ning selle kohta lühike video on siin.

Juhul kui  lapsevanemal puudub digiallkirjastamise võimalus, korraldab lapsevanema või õppuri palvel sisseastumisavalduse välja trükkimise treener või direktor, lapsevanem täidab vajalikud andmed ning korraldab avalduse treenerile või huviharidusregistri haldajale või kooli direktorile. Välja trükkimiseks ja paberkandjal esitamiseks on huvikooli astumise avaldus siin.

Esmakordselt huvihariduse registrisse sisenedes tuleb sisestada enda kontaktandmed. Seejärel valige üleval ääres asuvalt menüüribalt “Lapsevanem” ning sisestage oma lapse andmed. Seda saab teha valides nupp “Lisa uue lapse andmed”.
Õppuri lisamine treeninggruppi:
  1. Üleval ääres asuvalt menüüribalt valige “Lapsevanem”.
  2. Vajutage nupul “Pane laps uude õpperühma”. Nupp asub lapse nime all.
  3. Valige õppuri vanusele ja tasemele sobiv rühm.
  4. Vajutage nuppu “Pane laps sellesse õpperühma”.
Treener kinnitab õppuri rühma.