SELLESUVISED TREENINGUD ON TOIMUNUD, TÄNAME KÕIKI OSALEJAID!

3 vahendit: tasakaaluliin, rula, tõukeratas
3 treenerit: Andres Kriiska (Hiiumaa mees!), Romario Siimer, Deeno Lippand
Kõik treeningud kestusega 1,5h.
Igal treeningul osalejate maksimaalne arv 10 inimest.
Kõigil treeningutel vanuse alampiir 10 eluaastat (2011 ja varem sündinud) ja ülempiiri pole.
Treeningute tasu 5 eur/kord.
Treeningutele on eelregistreerimine ja arvesse lähevad ainult need registreeringud, millede eest on tasutud.

Registreerimislink https://forms.gle/6kfnYoQCdniDVU7v6

Tasuda:  arveldusarve nr EE692200221068460924 Swedbank, saaja Hiiumaa Vallavalitsus, selgitusreale kirjutada "ekstreemspordisuvi" ning osaleja nimi, kelle eest tasutakse. "Kes ees see osaleb" põhimõte toimub maksete laekumise järjekorras. Osaluskohast ilma jäänule tagastatakse tema makse. Kohtade täitumisest teatatakse siin lehel ning vastava FB sündmuse juures.

Treeningu tasu maksmisega osaleja ja tema hooldaja kinnitavad, et treeningu käigus võetud fotosid võib avaldada sotsiaalmeedias ja muul viisil avalikult.

Kõik treeningud toimuvad osaleja enda vastutusel!

Lisainfo: Elo Saue, tel 5107705, e-post elo.saue@hiiumaa.ee

TREENERID ja TREENINGUD
Andres Kriiska
Olen Hiiumaal pärit slackliner, kes saavutas 2020. aastal Eesti meistri tiitli. Varasemad saavutused on Slackline Videokonkurssil 2019. aastal 2. koht  ja 2020. aastal 1. koht. Esimest korda kohtasin tasakaaluliini Lastefestivalil ning olen tegelenud sellest ajast saadik. Näeme liinil!

Tasakaaluliini treeningud, treener Andres Kriiska:
L 22.mai kell 11 Kärdla põhikooli kõrval asuvatel tasakaaluliinidel
L 22.mai kell 16 Emmaste põhikooli tasakaaluliinidel (NB! algul oli kirjas noortekeskus, aga põhikool on õige!)
P 23.mai kell 11 Palade kooli ja spordhoone vahel tasakaaluliinidel

L 19.juuni kell 11 Kärdla põhikooli kõrval asuvatel tasakaaluliinidel
L 19.juuni kell 16 Emmaste põhikooli tasakaaluliinidel
P 20.juuni kell 11 Palade kooli ja spordihoone vahel tasakaaluliinidel

Minu nimi on Romario Siimer. Olen rulaga nüüdseks juba 19 aastat sõitnud ning kavatsen järgmised 19 aastat veel sõita! Alustasin rulatamist Elvas ning esimese rula sain tegelikult juba 5 aastaselt. Olen saavutanud palju häid koht erinevatel rulavõistlustel. Minu tegemisi sponsoreerib Vans ja Houseofmarsten.

Rulatreeningud Kärdla keskväljakul, treener Romario Siimer:
L 3.juuli kell 11
L 3.juuli kell 14
P 4.juuli kell 11
P 4.juuli kell 14
Treeneril on mõned rulad ka laenuks kaasas.

Mina olen Deeno Lippand ja ma olen tõukerattaga tegelenud viimased 14 aastat.  Kaheksa aastat sellest olen juhendanud noori ja andnud tõukeratta trenne. Noortel on sellest olnud väga palju abi ja nad ootavad treeninguid väga!
Naudin igat hetke tõukerattal. Sellest on saanud minu elustiil ja väljendus.
Kavatsen trikitamisega tegeleda nii kaua, kui võimalik!

Trikitõukeratta treeningud Kärdla keskväljakul, treener Deeno Lippand:
L 31.juuli kell 11
L 31.juuli kell 14