Koolivaheaja spordilaager 1.-4.klassile

28.veebruar - 1.märtsil 2022 toimub Spordikooli õppuritele, kes käivad põhikoolis 1.-4.klassis, ühe ööbimisega spordilaager.

Alustame esmaspäeva pealelõunal ning laager lõppeb Paluküla terviseradadel teisipäeva õhtupoolikul.

Laagri eesmärgiks on pakkuda lastele koolivaheaega sportlikku tegevust, arendada sõprussuhteid ning lisada enesekindlust ilma vanemateta laagritesse/võistlustele minekuks.

Laagri keskus on Palade spordihoones, samas ka ööbitakse. Toitlustamine on Palade kooli sööklas.

Sportlikud tegevused ja mängud toimuvad kooli ümbruses õues ning spordihoones.

Lapsi juhendavad treenerid Anu Saue, Anni Rätsep, Merilin Tikerber, Tanel Klee ja Risto Merimaa.

Laagrisse tohivad tulla ainult täiesti terved lapsed! Esmaspäeva hommikul tuleb kodus teha kiirtest ning selle negatiivse vastuse korral on laps teretulnud. Vajaduse korral saab teste ka Spordikoolist - küsige!

Laagri maksumus on 25 eurot ja vastav arve esitatakse lapsevanemale pärast laagrit. Tasus sisaldub:

• 4 söögikorda,
  • põrandamajutuse tingimused,
  • treeningruumid,
  • ööpäevaringne valve,
  • vastlakuklid ja soe jook laagri lõpus Palukülas.

Spordikooli igakuise õppetasu hulka kuulub treenerite poolt laagri tegevuste juhendamine.

Kogunemine esmaspäeval kell 15:40 Palade spordikeskuse ees. Paladele võimalik tulla ka Kärdlast 15:25 väljuva liinibussiga. Teisipäeval lõpetame ~kella 16st Paluküla terviseradade juures, lapsevanem tuleb järgi või kokkuleppel viime lapse Kärdlasse.

Laagri reeglid (lisaks Spordikooli kodukorrale):

• Laagrisse nutiseadmeid kaasa ei võeta.
  • Laps täidab treenerite korraldusi koheselt.
  • Laps võtab kõigist tegevustest aktiivselt osa.
  • Laagris käitutakse ja räägitakse omavahel viisakalt, vastavalt üldinimlikele eetika-, moraali- ja käitumisnormidele.
Treeneritel on õigus eemaldada laagri reegleid rikkuv laps laagrist, kutsudes selleks lapsevanema lapsele järele. Laagri tasu sellest ei vähene.

Vajaduse korral saab lapsevanem lapsega ning vastupidi ühendust laagri juhi kaudu.

Laagrisse registreerimine tehke palun hiljemalt teisipäeval 22.veebruaril, kuna kolmapäeval tellitakse söögid.

Laagri ajal laste tegevusi pildistatakse ja salvestatakse videoid. Laagrisse registreerimisega lapsevanem kinnitab, et lubab piltide ja videote avaldamise Spordikooli kodulehel ning Facebookis ja Instagramis.

Registreerimisvorm: https://forms.gle/dsqnB7sEK3UGpStBA

Laagrisse kaasa võetava riietuse ja muu varustuse nimekiri saadetakse registreerunutele reedel, kui ilmateade on juba selgem.

Laagri juht Elo Saue, tel 5107705, e-post elo.saue@hiiumaa.ee

Spordarstid kontrollisid ligi 80 noorsportlast