Lastevanemate üldkoosolek 27.nov 2020

Tere Hiiumaa Spordikooli õpilaste vanemad ja hooldajad!

Kutsun kokku Hiiumaa Spordikooli lapsevanemate üldkoosoleku. Koosolekul osalemise registreerimine veebilehel https://forms.gle/Lt7CYvt9dvJLADkw9 enne neljapäeva 26.novembri hommik kell 10:00.

Koosolek toimub reedel 27.novembril algusega kell 18:00 Kärdla Kultuurimaja kinosaalis ja samal ajal ka veebis Teams' programmi vahendusel. Registreerunuile, kes soovivad veebi kaudu osaleda, saadetakse vastav link reede ennelõunal.

Lastevanemate üldkoosoleku kokku kutsumisel on järgmised põhjused, lisaks iseenda tutvustamisele:

  • Tutvustada munitsipaalhuvikool Hiiumaa Spordikool toimimise korda. Praegune Hiiumaa Spordikool on sihtasutus Hiiumaa Spordikool õigusjärgne, kuid valla asutusena toimib kool veidi teisiti kui sihtasutuse ajal.
  • Valida kooli loodavasse hoolekogusse lastevanemate esindaja. Esitatud kandidaat peab andma oma nõusoleku kandideerimiseks. Lastevanemate esindaja ei tohi kuuluda Spordikooli töötajate hulka. Hääletamisel saavad osaleda ainult kohapeal viibivad lapsevanemad. Esindaja valitakse lihthäälteenamusega. Hoolekogust lähemalt saab lugeda Hiiumaa Spordikooli põhimäärusest §12 https://www.riigiteataja.ee/akt/427062020030
  • Selgitada, miks Spordikooli õpilastele soovitatakse võistlemist.
  • Vastata küsimustele, mis lastevanematel on tekkinud kooli senise tegevuse jooksul. Palun need esitada registreerumise käigus või hiljemalt reede 27.novembri kella 12:00'ks e-postile spordikool@hiiumaa.ee. Vastan ka kohapeal esitatud küsimustele, juhul kui vastused ei vaja pikemat ettevalmistust.

Palun registreerida osalemine neljapäeva, 26.novembri hommikul kella 10:00'ks. Link https://forms.gle/Lt7CYvt9dvJLADkw9 Selliselt oskame paremini planeerida kinosaalis paiknemist ning ette valmistada Teams'i kasutamine.

Kohapeal osalemisel on tungivalt soovitatav kasutada maski.

Parimat soovides

Elo Saue

Hiiumaa Spordikooli direktor

Eelmine
Spordikooli õppenõukogu koosolek toimus 5.novembril
Järgmine
Lapsevanemate esindaja hoolekogusse

Lisa kommentaar

Email again: