Suvised laagripäevad 8-14 aastastele

Uue hooaja sissejuhatuseks korraldame 8-14 aastastele liikumisrohked päevalaagrid!
Osalejad: Avatud laager kõigile Hiiumaal olevatele 8-14 aastastele lastele/noortele.

Laagripäevad (võib osaleda nii ühel, kahel kui kõigil!):
kolmapäev 17.august
neljapäev 18.august
kolmapäev 24.august
neljapäev 25.august
reede 26.august

Registreerimine  https://forms.gle/rnRpCpt6br1JyMJ5A , hiljemalt kaks päeva enne laagripäeva (kolmapäevaks hiljemalt esmaspäeval). Laagripäev toimub, kui sellele on registreerunud vähemalt kaheksa last.

Laagripäevade eesmärk - pakkuda lastele koolivaheaja lõppu aktiivset tegevust, arendada sõprussuhteid ning lisada sotsiaalset enesekindlust enne kooliaasta algust.

Päevad algavad 10:15 ja lõppevad ~17, keskus on Hiiumaa Spordikeskus (Põllu 27, Kärdla). Eeldus on, et laps osaleb terve päeva. Päevadesse mahub palju õues liikumist ja mängimist (vihma korral oleme sees), lõuna koos puhkusega.
Ühistranspordiga tulles tasuta maakonnasisesed bussid:
Emmaste-Käina-Kärdla 9:30-10:11
Kõrgessaare-Kärdla 9:28-9:52
Kärdla-Käina-Emmaste 17:20-18:04
Kärdla-Kõrgessaare 17:25-17:43

Laagripäeva maksumus: Spordikooli augusti õppetasu maksvatele on laagri tasu 5 eur päeva kohta ning see on lõunasöögi eest. Mujalt noortele on tasu 15 eur päeva kohta (juhendaja, ruumid-tegevused, lõunasöök). Tasumine toimub väljastatud arve alusel, ülekandega.

Lapsi juhendavad treenerid Tanel Klee, Anu Saue, Elo Saue, Merilin Tikerber.

Vajalik varustus: ilmale vastavad sportlikud riided ja jalanõud; käterätt ja ujumisriided; joogipudel; teine komplekt riideid, juhuks kui esimene higiseks/märjaks saab.

Laagri ajal laste tegevusi pildistatakse ja salvestatakse videoid. Laagrisse registreerimisega lapsevanem kinnitab, et lubab piltide ja videote avaldamise Spordikooli kodulehel ning Facebookis ja Instagramis.

Laagri reeglid (lisaks Spordikooli kodukorrale):

• Nutiseadmeid laagrisse kaasa ei võeta.
  • Tavalised telefonid antakse laagri ajaks treenerite kätte, või veelgi lihtsam on need koju jätta.
  • Laps täidab treenerite korraldusi koheselt.
  • Laagris käitutakse ja räägitakse omavahel viisakalt, vastavalt üldinimlikele eetika-, moraali- ja käitumisnormidele.
Treeneritel on õigus eemaldada laagri reegleid rikkuv laps laagrist, kutsudes selleks lapsevanema lapsele järele. Laagri tasu sellest ei vähene.

Vajaduse korral saab lapsevanem lapsega ning vastupidi ühendust laagri juhi kaudu.

Lisainfo laagri juhilt Elo Saue'lt, tel 5107705, e-post elo.saue@hiiumaa.ee

1.juunil Spordikooli ühisüritus
Olid meeleolukad ja mitmekesised laagripäevad!