Tegevus kuni 11.aprillini

Inimeselt-inimesele kanduv Covid-19 viirus on riigis ja Hiiumaal liiga laialt levinud, mistõttu ongi kehtestatud ulatuslikud piirangud. Loodame, et meie kõigi ühise pingutuse tulemusena on pärast 11.aprilli olukord tervishoiasutustes hea ning saame jälle ka koos sportida.
Spordikooli tegevusi mõjutavad piirangud selliselt:
  • Siseruumides treeninguid ei toimu.
  • Õues võib treener koos ühe õppuriga (või sama perekonna lastega) koos tegutseda.
  • Õppurid võivad minna ka kahekesi koos õue mingit trenni tegema, kuid nad peavad hoidma vahet nii omavahel kui võimalike teistega, nt staadionil sportijatega.
Treenerid planeerivad õppuritele iseseisvad treeningud, mõnedega toimuvad ka nö personaaltreeningud. Iga treener edastab info nendest omades rühmades. Kui teil tekib treeningute osas küsimusi, siis palun uurige eelkõige rühma treenerilt.

Plaanis on kõigile avatud veebitreeninguid ning videojuhised iseseisvaks harjutamiseks.

Kui laps või noor ise või koos lapsevanemaga ei hakka kasutama treeneri ja kooli poolt pakutavaid distantsõppe vahendeid, on teil võimalik taotleda märtsikuu õppemaksust vabastust. Selleks palun saatke vastav taotlus spordikool@hiiumaa.ee.

Püsime tervena, naudime Hiiumaa loodust ning loodetavasti saame kuu aja pärast piirangutest vabaks!
Alla laetav fail: Kultuuriministeeriumist riiklikud juhised sporditegemiseks
Nädal 10 jõusaal
Tänavaorienteerumise uus rada