Ühistegevus peatatud veebruari lõpuni!

Arvestades viiruse leviku kiiret kasvu Hiiumaal ja Eestis, aga ka nakkuse levikut kahes Hiiumaa haridusasutuses, on Hiiumaa kriisikomisjoni 11.veebruari veebikoosoleku seisukoht: lasteaia- ja koolilaste huvitegevus koolivaheaja lõpuni pausile panna, s.t kuni 28.02 (k.a.).

Seoses sellega ei toimu Spordikooli rühmade organiseerituid ühistreeninguid kuni veebruari lõpuni.
Treenerid annavad oma rühmadele edasi juhised, kuidas iseseisvalt ja koos peredega sportida ning mida edasi arendada.

Ühistegevuse peatamise eesmärgiks on, et meie koolid, aga ka huviringid ja trennid saaksid vaheaja järel võimalikult tavapärastes tingimustes taasalustada.

Iseseisev ja perede kaupa liikumised on jätkuvalt lastele lubatud ning eriti teretulnud just koolivaheaega silmas pidades. Enamusel on selleks ajaks ka eneseisolatsioonid lõppenud.

Täiskasvanute huvitegevuse korraldamisel järgida Terviseameti ja Vabariigi Valitsuse poolt kehtestatud Covid-19 haiguse leviku tõkestamiseks vajalikke meetmeid ja piiranguid.

Lumelinna ehitamine lükkub edasi
Märtsis on treeningud õues või paarikaupa siseruumides