27.-28.oktoobri spordilaager

27.-28.oktoobril 2021 toimub Spordikooli õppuritele, kes käivad põhikoolis 1.-4.klassis, ühe ööbimisega spordilaager.

Alustame kolmapäeva pealelõunal ning kodudesse tagasi jõuame neljapäeva pealelõunal.

Laagri eesmärgiks on pakkuda lastele koolivaheaega sportlikku tegevust, arendada sõprussuhteid ning lisada enesekindlust ilma vanemateta laagritesse/võistlustele minekuks.

Laagri keskus on Emmaste koolimajas, kus ööbitakse klassides ning süüakse sööklas.

Sportlikud tegevused ja mängud toimuvad kooli ümbruses õues ning spordihallis.

Lapsi juhendavad treenerid Anu Saue, Siret Tara, Elo Saue, Tanel Klee ja Risto Merimaa.

Laagrisse tohivad tulla ainult täiesti terved lapsed ning kõigile osalejatele tehakse teisipäeval või kolmapäeva hommikul enne minekut antigeeni kiirtest! Testi ajad lepime eraldi kokku. Alternatiiv on teha ise PCR-test mitte varem kui 72h enne laagri algust ning tuua selle negatiivne vastus enne bussile tulekut.

Laagri maksumus on 30 eurot* ja vastav arve esitatakse lapsevanemale pärast laagrit. Tasus sisaldub:

• laagrieelne testimine,
  • transport Kärdla-Käina-Emmaste ja tagasi,
  • 4 söögikorda,
  • põrandamajutuse tingimused,
  • treeningruumid,
  • ööpäevaringne valve.
(*lastele, kes ei sõida bussiga, on tasu 20 eurot)

Spordikooli igakuise õppetasu hulka kuulub treenerite poolt laagri tegevuste juhendamine.

Buss laagrisse väljub Kärdlast kolmapäeval kell 14:00 Pritsumaja parklast (kogunemine kell 13:50) ja Käinast spordikeskuse parklast 14:25. Neljapäeval tagasi tulles väljumine Emmastest pärast kõigi asjade pakkimist ja ruumide korrastamist umbes kell 13:30, 20min hiljem oleme Käinas ja sealt omakorda 20min pärast Kärdlas.

Laagri reeglid (lisaks Spordikooli kodukorrale):

• Soovi korral saab nutiseadmeid (ka telefone) kasutada pärast õhtusööki 30 min, muul ajal on need treenerite käes või veel parem, kui jäävad üldse koju.
  • Laps täidab treenerite korraldusi koheselt.
  • Laagris käitutakse ja räägitakse omavahel viisakalt, vastavalt üldinimlikele eetika-, moraali- ja käitumisnormidele.
Treeneritel on õigus eemaldada laagri reegleid rikkuv laps laagrist, kutsudes selleks lapsevanema lapsele järele. Laagri tasu sellest ei vähene.

Vajaduse korral saab lapsevanem lapsega ning vastupidi ühendust laagri juhi kaudu.

Laagrisse registreerimine tehke palun hiljemalt pühapäeval 24.oktoobril, kuna esmaspäeval tellitakse söögid.

Laagri ajal laste tegevusi pildistatakse ja salvestatakse videoid. Laagrisse registreerimisega lapsevanem kinnitab, et lubab piltide ja videote avaldamise Spordikooli kodulehel ning Facebookis ja Instagramis

Registreerimisvorm: https://forms.gle/EypWJCsV2VUoqdCk8

Laagrisse kaasa võetava riietuse ja muu varustuse nimekiri saadetakse registreerunutele esmaspäeval.

Laagri juht Elo Saue, tel 5107705, e-post elo.saue@hiiumaa.ee

14.septembri infotunni salvestis