Lastevanemate üldkoosolek 22.novembril 2021

Kutsun kokku Hiiumaa Spordikooli lastevanemate üldkoosoleku.
Koosolek toimub esmaspäeval 22.novembril algusega kell 18:00 Hiiumaa Spordikeskuse lauamängude ruumis ja samal ajal ka veebis Teams' programmi vahendusel.
Registreerimine koosolekule: https://forms.gle/Af7xBs8UpaRGkQk18
Palun osalemine registreerida hiljemalt sama päeva hommikul kella 9:00'ks. Selliselt oskame paremini planeerida kohapealset paiknemist ning ette valmistada Teams'i kasutamine. Registreerunuile, kes soovivad osaleda veebi kaudu, saadetakse vastav link esmaspäeva ennelõunal. Koosoleku heli salvestatakse.

Lastevanemate üldkoosoleku päevakord:
1. Ülevaade mööduva aasta tegemistest.
2. Kooli hoolekogusse teise lastevanemate esindaja valimine. (Üks - Tanel Esta - valiti eelmise aasta koosolekul). Esitatud kandidaat peab olema koosolekul kohal ning andma oma nõusoleku kandideerimiseks. Lastevanemate esindaja ei tohi kuuluda Spordikooli töötajate hulka. Hääletamisel saavad osaleda ainult kohapeal viibivad lapsevanemad. Esindaja valitakse lihthäälteenamusega. Hoolekogust lähemalt saab lugeda Hiiumaa Spordikooli põhimäärusest §12 https://www.riigiteataja.ee/akt/427062020030
3. Treeningute toimumise kohad ja tingimused.
4. Noore sportlase arenguvõimalused Hiiumaa Spordikoolis.
5. Küsimustele vastamine. Palun need esitada siinse registreerumise käigus või hiljemalt esmaspäeva 22.novembri kella 9:00'ks e-postile spordikool@hiiumaa.ee. Vastan ka kohapeal esitatud küsimustele, juhul kui vastused ei vaja pikemat ettevalmistust.

Spordikeskus asub aadressil Põllu 27, Kärdla. Keskusesse sisenemisel kontrollitakse kehtivat Covid' vaktsineerimistõendit. Sisenemise kiirendamiseks on võimalik saata tõend e-postile spordikool@hiiumaa.ee. Tõendeid ei salvestata ning kustutatakse postkastist esmaspäeva õhtul.
Keskuses tuleb kanda maski.
Keskusesse sisenemisel tuleb võtta välisjalanõud jalast.

Elo Saue
Hiiumaa Spordikooli direktor