Laste kevadlaager 27.-28.aprill Käinas

27.-28.aprillil 2022 toimub õppuritele, kes käivad koolis 1.-6.klassis, ühe ööbimisega spordilaager.
NB! seekord ka 5.-6. klassi õpilased teretulnud!

Alustame kolmapäeva pealelõunal ning kodudesse tagasi jõuame neljapäeva pealelõunal.

Laagri eesmärgiks on pakkuda lastele koolivaheaega sportlikku tegevust, arendada sõprussuhteid ning lisada enesekindlust ilma vanemateta sportimas viibimiseks.

Laagri keskus on Käina koolimajas, kus ööbitakse klassides ning süüakse sööklas.

Sportlikud tegevused ja mängud toimuvad kooli ümbruses õues, võimlas ning ka Käina spordikeskuses.

Lapsi juhendavad treenerid Anni Rätsep, Merilin Tikerber, Tanel Klee ja Risto Merimaa.

Laagrisse tohivad tulla ainult täiesti terved lapsed!

Laagri maksumus on 25 eurot spordikooli õppuritele ning 35 neile lastele, kes spordikooli treeningutel ei osale. Vastav arve esitatakse lapsevanemale pärast laagrit. Tasus sisaldub:

• 4 söögikorda,
  • põrandamajutuse tingimused,
  • treeningruumid ja vahendid,
  • Käina ujula külastus,
  • Tuuletorni ronimisseina kasutamine 30min,
  • ööpäevaringne valve.

Spordikooli igakuise õppetasu hulka kuulub treenerite poolt laagri tegevuste juhendamine.

Laagri kogunemine on Käina kooli ees kolmapäeval kell 15:40, sinna jõuab ka Kärdlast kl 15:05 väljuva bussiga ja Emmastest 15:02 väljuva bussiga. Neljapäeval laager lõppeb kell 15 (soovi korral Kärdla buss läheb kell 15:26).

Laagri reeglid (lisaks Spordikooli kodukorrale):

• Nutiseadmeid laagrisse kaasa ei võeta.
  • Tavalised telefonid antakse laagri ajaks treenerite kätte, või veelgi lihtsam on need koju jätta.
  • Laps täidab treenerite korraldusi koheselt.
  • Laagris käitutakse ja räägitakse omavahel viisakalt, vastavalt üldinimlikele eetika-, moraali- ja käitumisnormidele.

Treeneritel on õigus eemaldada laagri reegleid rikkuv laps laagrist, kutsudes selleks lapsevanema lapsele järele. Laagri tasu sellest ei vähene.

Vajaduse korral saab lapsevanem lapsega ning vastupidi ühendust laagri juhi kaudu.

Laagrisse registreerimine tehke palun hiljemalt neljapäeval 21.aprillil, kuna reedel tellitakse söögid.

Laagri ajal laste tegevusi pildistatakse ja salvestatakse videoid. Laagrisse registreerimisega lapsevanem kinnitab, et lubab piltide ja videote avaldamise Spordikooli kodulehel ning Facebookis ja Instagramis.

Registreerimisvorm: https://forms.gle/e2yDkvgHArs5aRAt9

Laagrisse kaasa võetava riietuse ja muu varustuse nimekiri saadetakse registreerunutele esmaspäeval.

Laagri juht Elo Saue, tel 5107705, e-post elo.saue@hiiumaa.ee

Naiste jalgpallitreeningud